Parasiticides Classification Essay Cuny College Application Essay Prompt Of Order Essay Uk Essayscom Do Right And Fear No Man Essay Outline Essay About Rainy Season For Class 4

Hakkımızda

Devayedekparca.com,

10 adet firmanın yetkli servisliğini yapmakta olan Deva Teknik’in kuruluşudur. Amacımız siz değerli müşterilerimize en hızlı şekilde talep edilen yedek parçaları kapıda ödeme ve mail order ödeme seçeneği ile göndermektir. Yetkili servis olma avantajı ile en uygun fiyat sunma garantisi vermektedir. Sipariş edilen yedek parçanın stoklarda talep edilen miktarda olması durumunda en geç 1 iş gün sonrası kargoya verilmesi prensibimizdir. Oluşabilecek doğal afet ve resmi aksaklıklardan dolayı müşterimize bilgi vermek şartıyla kargo gönderimi aksayabilir. Teknoloji hatalarından kaynaklı oluşabilecek sistem hatalarından dolayı stok miktarının yanlış gösterilip mağduriyet yaşamamanız için ödeme ekranında önce tarafımıza ulaşarak teyit almanız önemle rica olunur.

Gönderilen yedek parçada kargo hatalarından kaynaklı oluşan hasarlar harici ürünsel hatalarda yedek parçanın tarafımıza “gönderici ödemeli” olarak iadesi, ilgili yedek parçanın tarafımızca veyahut tedarik firma tarafından kontrolü esasında çıkan sonuç odaklı ürünsel hata olması durumunda yeni yedek parça gönderimi veya talep doğrultusunda kargo ödemesi dahil yedek parça bedelinin iadesi yapılabilir. Kontrol edilmeden teslim alınan hasarlı kargolar tarafımızdan iadesi kesinlikle karşılanmayacaktır. kargonuzun hasar kontrolü yapılarak teslim alınması konusunda önemle rica ederiz.

%d blogcu bunu beğendi: